تعداد چسب‌ها در گذشته چندان زیاد نبودند و شاید افراد در این زمینه با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کردند. این در حالی است که امروزه می‌توان مقادیر فراوانی از آن‌ها را در بازار شاهد بود. یکی از مهم‌ترین چسب‌ها را هم می‌توان چسب 123 به حساب آورد که فروش بسیار خوبی را هم برای سازندگان رقم زده است. در همین راستا، در این بخش می‌خواهیم به توضیح در خصوص این نوع از چسب بپردازیم.

در ترکیبات این چسب از موادی مانند سیانواکریلات استفاده شده است تا بهتر بتوان از آن بهره مند شد. یکی از مزایای این چسب را باید خشک شدن سریع آن به حساب آورد. به همین خاطر، افراد می‌توانند در استفاده از آن در وقت خود صرفه‌جویی نمایند.

صحبت‌های زیادی در مورد کاربردهای چسب 123 مطرح شده است. با این حال یکی از آن‌ها را باید چسباندن سطوح پلاستیکی و چوبی به شمار آورد. هر نوعی از این سطوح را می‌توان به وسیله این چسب چسباند؛ بدون این که مشکلی را در آینده برای افراد به وجود آورد. علاوه بر این، محصولات بتنی نیز به نوبه خود می‌توانند به وسیله این چسب رو به راه شوند. از چسب 123 برای برخی از موارد صنعتی نیز استفاده می‌شود که از آن‌ها باید عایق کاری، متصل کردن کاشی‌ها، موزائیک‌ها و پارکت‌ها را نام برد.

چسب 123 را می‌توان با توجه به کارایی در دسته‌بندی چسب صنعتی قرار داد .

چنان چه قصد خرید چسب را دارید، قادر هستید تا با شماره تلفن‌ها شهرچسب تماس گرفته و یا از طریق فروشگاه شهرچسب اقدام به انجام این کار کنید.